*
 
כניסה
 
 
 
דלג על קישורי ניווט
תמונות
תמונות דף ראשי בוגרים
על בית הספר
דבר המנהלת
מסלולים ומגמות
תקנון
חינוך ערכי / חברתי
אלבום תמונות
מבנה אירגוני
המסע לפולין
העובד הקהילתי
פרסומי ביה"ס

 הרשמה לשנת הלימודים תשעז

 בוגרי 2015- עמל השרונים הוד השרון

אליזבט ליבוביץ – י"ב עיצוב שיער

הגעתי באיחור של חודש, אחרי ששמעתי על עמל שרונים הוד השרון מחברה שלי שלמדה בו והייתה מאוד מרוצה. עזבתי את התיכון שבו למדתי ומהרגע שהגעתי קיבלו אותי , ומכל מה שלמדתי , חברים, מורים הבנתי שאני יכולה להיות פה – אני האמתית.
נבחרתי לייצג את ביה"ס במשלחת לפולין, המסע נתן לי נקודת מבט אחרת על החיים וחשיבותם.
קיבלתי תלמידה מצטיינת בכיתה י"ב דבר שנתן לי מוטיבציה לחיים.
בית הספר העצים אותי, הכרתי חברים לכל החיים, המורים פה מדהימים אחד-  אחד. לא מוותרים לנו ובעיקר עלינו, תומכים, נותנים, מסייעים.
תיכון עמל שרונים היה בשבילי בשלוש שנים האחרונות בית שני.

   
     
 ראיון עם סיגלית לוי, אמו של סהר.

סהר בוגר מגמת " עיצוב שיער" , החל את לימודיו בבית הספר עמל שרונים בכיתה י'.במשך לימודיו השתתף במסע לפולין, שהייתה חוויה מעצימה . כמו כן, סהר ייצג את ביה"ס בתחרויות בינלאומיות לעיצוב שיער וזכה להכרה ופרסי הצטיינות.
בסיום כיתה יב' זכה סהר לפרס חניך מצטיין מטעם הנוער הלומד והעובד על התמחותו המעשית במספרה חדשנית " ביוטיק " באם המושבות , פתח תקווה.
השילוב של לימודים ועבודה מעשית הינו אופטימלי, וסהר עבר מהפך אדיר מלימודיו בחטיבת הביניים, להיותו בוגר בית ספר עמל שרונים.

   
  

אירה צ'וצ'בגה – כיתה י"ב טכנאות שיניים.
אני מסיימת את לימודי במגמת טכנאות שיניים
טכנאות שיניים מקצוע ממש טוב, נתן לי הרבה ידע. ניגשתי לכל המבחנים ומאמינה שאעבור בהצלחה רבה. המקצוע שרכשתי נתן לי אפשרות לדעת טוב יותר על רפואת שיניים, אסתטיקה.
אני אוהבת את בית הספר בגלל החברים והחברות  שיש בו.  נשלחתי לפולין , המסע הקנה לי ערכים של כבוד למשפחה ולהעריך את מה שיש .  וכמובן את  הערך החברתי.
היינו בימי מגמה והכרתי טכנאים ורופאי שיניים, היינו בהרבה טיולים ופעילויות. 
 אני ממליצה לבוא ולהכיר חברים חדשים, מורים טובים ותומכים. יש אוירה מדהימה בקשרים עם כולם.

   

חן לוי – בוגרת י"ב עיצוב שיער

הגעתי בכיתה ט' כי חיפשתי ביה"ס מקצועי שיהיה לי מקצוע לחיים. בהתחלה לא היה לי קל , התחלות הן תמיד קשות, אבל צוות בית הספר תמך בי, לא נתן לי לותר לעולם.
ייצגתי את ביה"ס במסגרת " מנהיגות צעירה" של רשת עמל והייתי שותפה לפעילות  של כלל בתי הספר ברשת. השותפות שלי בקבוצה נתנה לי כבוד גדול וגאווה להיות נציגת התלמידים.
נבחרתי לייצג את ביה"ס במשלחת במסע לפולין. המסע שינה אותי מקצה לקצה, נתן לי ערך לחיים.
בביה"ס פעילויות רבות . השתתפתי בימי עיון מקצועיים בחברות גדולות בתחום האיפור ועיצוב שיערדבר שנתן לי מקצועיות וידע עדכני בתחום הטיפוח.
היום לאחר 4 שנים במגמה התבגרתי, קיבלתי מקצוע לחיים, חברים לחיים .
אני רוצה להודות לצוות בית הספר על התמיכה, דאגה, העזרה ועל זה שלא ויתרתם לי.

   
 אלכס שפטר – בוגר י"ב טכנאות שיניים
הגעתי לתיכון בכיתה ט' כי שמעתי שיש פה טכנאות שיניים ואני כבר אז ידעתי שאני רוצה את המקצוע.
במשך 4 שנים למדתי להכיר חברים, למדתי הרבה נושאים בטכנאות שינים.
עבדתי בתל אביב וקיבלתי חניך מצטיין על התמחות מקצועית יחד עם מנהל המעבדה שלי.
בביה"ס פעילויות מעניינות, טיולים, הרצאות, תערוכות בינלאומיות שלמדנו על הטכנולוגיות החדשות והעתיד הבא של טכנאות שיניים.
סיימתי כמצטיין מחזור כ"ה של ביה"ס, דבר שנתן לי גאווה .
קשה לי להיפרד מביה"ס, כי הוא היה בשבילי בית שני, הגעתי בשמחה, אהבתי את המורים, שכולם מורים לחיים.
מאחל הצלחה רבה לתלמידים שלומדים בבית הספר שלנו.

 

 

 

 

 

   
 

 

אבלים וכואבים
על מותו של מורנו וחברנו היקר והאהוב
יוסי ציגלר ז"ל

לדף לזכרו של יוסי ציגלר ז"ל

 

 עמל שרונים- מחיי בית הספר

ImageRotator picture

 מסיבת סיום עמל שרונים הוד השרון

     
     
     מסיבת הסיום לבוגרי י"ב נערכה אתמול. במסיבה כבדה בנוכחותה גב אביבה גוטרמן, סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך, ומנהלת סניף בנק לאומי, הנמצא בקדרי ידידות אמיצים עם בית הספר. בהצלחה לכל הבוגרים. לתמונות המסיבה לחצו עלהתמונות 

 לקבוצת הפייסבוק מלוות המסע לפולין

 הודעות

28.05.13 - מן ה עיתונות

תלמידת עמל שרונים המתמחה בחברת התרופות באייר גייסה ממנה תרומה של 15 מחשבים ניידים לבית הספר

טניה פולק, תלמידת ביה"ס התיכון עמל שרונים הוד השרון, התגלתה לא רק כתלמידה טובה וחרוצה, אלא גם כמגייסת תרומות מעולה. להמשך הכתבה לחץ כאן

28.05.13 - מן העיתונות המקומית....

המושב הלאומי של ביה"ס עמל שרונים הוד השרון

בנק לאומי תרם לביה"ס לקראת השנה החדשה, כסאות, כורסאות ומחשבים

במשך ימות השנה נרתמים תלמידי ביה"ס עמל שרונים הוד השרון לפעילויות שונות למען הקהילה. עתה, לקראת תחילת שנת הלימודים, נרתם סניף בנק לאומי בהוד השרון למען בית הספר... להמשך הידיעה לחץ כאן

12.06.12 - בטקס מרשים ומרגש בסימן הגיוס לצה"ל ותחת הכותרת "בשרונים מצליחים"
סיים מחזור כ"ג של תיכון עמל שרונים את שנה"ל תשע"ב. בטקס השתתפו: ראש העיר מר חי אדיב. סגנית ראש העיר גב' אביבה גוטרמן.מנהל אגף החינוך מר יוסי בייר.המפקחת על פרויקט צהל גב' קמליה גולן והממונה על בתי הספר הטכנולוגיים ברשת עמל גב' חגית רימוך.בטקסחולקו תעודות הצטיינות לתלמידים שבלטו בהישגיהם הגבוהים.
25.05.12 - עדכונים מתחרות המורה של המדינה, והפעם, עמל שרונים
ראש העיר העניק אות הוקרה לשמואל פניאל, המורה של המדינה מביה"ס עמל שרונים הוד השרון.
 
 
שמואל פניאל, מורה ביה"ס עמל שרונים הוד השרון, הגיע לשלב הגמר של "המורה של המדינה". בטקס חגיגי שנערך בלשכת ראש העיר מר חי אדיב, שוחח ראש העיר עם שמואל על נושא החינוך הטכנולוגי וחשיבותו. שמואל, מורה לאלקטרוניקה ומדעים ומחנך, נבחר להימנות על 50 המורים המצטיינים שהגיעו לשלב הסיום של התחרות הארצית "המורה של המדינה", וזאת מבין אלפי מורים בארץ. שמואל הומלץ ע"י מנהלת ביה"ס רחל קוצ'ין וע"י שניים מתלמידיו שרואים בו מורה לחיים.
 
 
ראש העיר חי אדיב, אל"מ במיל', "גילה" כי חלם להיות מורה, מאחר שאביו היה מורה, אולם נשאב לפוליטיקה ואוהב את העשייה בעיר ובעיקר את העשייה החינוכית.
 
ראש העיר שיבח את ביה"ס עמל שרונים על העשייה החינוכית והערכית שנעשית בו.
 
מנהלת ביה"ס רחל קוצ'ין הציגה בפני ראש העיר את הישגי ביה"ס: הכנסת מגמת מחשבים ומסלול אלקטרוניקה, הגידול שחל במספר תלמידי ביה"ס וההצלחות במבחני הגמר הממשלתיים והבגרויות. המנהלת קוצ'ין אמרה: "הצלחת ביה"ס היא תוצאה ישירה של עבודת קודש שעושה צוות המורים, ושמואל פניאל מהווה מודל לחיקוי כאדם וכמחנך האוהב את תלמידיו ואת העשייה החינוכית".
 
ראש העיר הודה לשמואל בשמו, בשם אנשי החינוך וכל התושבים על עשייתו, בירך אותו והעניק לו אות הוקרה על ההישג המרשים בתחרות "המורה של המדינה".
 
25.05.12 - חיל האוויר מתעתד לקלוט תלמידים מעמל שרונים לשירות במסלולים הטכניים
22/03/2012
 
השבוע התקיים מפגש "דרך ערך" – דיאלוג מפקדי חיל אוויר עם צוות בית הספר עמל שרונים הוד השרון. את המפגש הובילו יחד מנהלת ביה"ס רחל קוצ'ין ואל"מ יואב בר-סלע ראש מחלקת חות"מ בחיל האוויר, שהגיע לביה"ס יחד עם צוות של קצינים בכירים מהחיל.
 
סגנית ראש עיריית הוד השרון אביבה גוטרמן, מנהלת ביה"ס עמל שרונים הוד השרון רחל קוצ'ין וראש מחלקת חות"מ בחיל האוויר אל"מ יואב בר-סלע
 
האירוע התקיים במעמד סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך בעיריית הוד השרון אביבה גוטרמן, והשתתפו בו גם סא"ל (מיל) דליה סבג נציגת משרד הבטחון ומעיין הדס מפקדת אזור אפק.
 
במפגש נדונו בהרחבה נושאים שונים, וביניהם שיתוף פעולה בין בית הספר לחיל האוויר בקליטת תלמידים למסלולים הטכניים של החיל.
 
נושאים אחרים שנדונו יחד היו: התמודדות עם אתגרים חינוכיים היום בהשוואה לעבר, אתגרי צה"ל היום - איומים על מדינת ישראל, מדינות ערב במזרח התיכון, הגנה אווירית ומערכות חדשות שצה"ל מייצר, שילוב חרדים בחיל האוויר - "מסלול שח"ר כחול", שילוב נשים במסלולים הטכניים בחיל האוויר.
 
מנהלת בית הספר רחל קוצ'ין ציינה במפגש כי ביה"ס עבר תהליכים של שינוי והתחדשות ובכלל זה הכנסת מגמות טכנולוגיות חדשות: אלקטרוניקה ותחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת. היא הציגה נתונים מרשימים על עלייה משמעותית בהישגי התלמידים ובזכאות לתעודת גמר והסמכה ממשלתית, גבוה מעל הממוצע הארצי. קוצ'ין הדגישה:"אנו מחנכים את התלמידים לאהבת הארץ, לתרומה לקהילה ולשירות משמעותי בצה"ל. אני מקווה שבעקבות הדיאלוג שקיים בינינו לבין חיל האוויר, יותר תלמידים שלנו יוכלו להשתלב בשירות במסלול הטכני של החיל".
 
סגנית ראש העיר אביבה גוטרמן שיבחה את העשייה הערכית – חינוכית שנעשית בעמל שרונים, ההישגים וההצלחות. היא הדגישה שעיריית הוד השרון רואה בעמל שרונים בי"ס מקצועי מוביל באיזור, פורץ דרך במגמות החדישות וקשוב לצרכי הקהילה.
25.05.12 - מגמת עיצוב שיער מארחת את בנות השירות הלאומי בביה"ס 19.3.2012

ביום המעשים הטובים התארחו בנות השירות הלאומי מאיזור השרון ליום פינוק במגמת עיצוב שיער.

להלן מכתב התודה מאחראיות הפרויקט:

 

היי רחל

 

ברצוננו להודות לך ולצוות התלמידים על ההזמנה הברוכה ועל שתוף הפעולה.

 

כבר שהצענו לבנות הייתה היענות והתלהבות גדולה.

הבנות יצאו מעבר ליפות יותר גם שמחות ומאושרות יותר. ניתן היה לראות שיום זה עשה טוב הן לבנות השירות ,שלקחו להן פסק זמן מהעבודה היום יומית,

הן לתלמידים אשר נראה היה כי תפסו פיקוד, קיבלנו ביטחון והוציאו אל הפועל את מה שלמדו עד כה

והן לצוות המורות כאשר יכלו להסביר על סוגי עור ושיער שונים.

נרצה להודות לכולם מקרב לב ולקוות שיום זה יהפך למסורת

 

בברכה והערכה

 

ענבל ויאטר רכזת שילת אזור השרון

מור אפרים רכזת שלומית אזור שרון דרומי

 

06.03.12 - בעמל שרונים ערוכים לפורים
תלמידי מסלול איפור אומנותי בביה"ס עמל שרונים הוד השרון, החלו בהכנת תחפושות לפורים.
התלמידה יפית איסקוב מכיתה י"א במגמת עיצוב ואיפור אומנותי בהנחייתה של הרכזת סמדר חזן ציירה על תלמידי ביה"ס כחלק מתערוכת תחפושות ואיפורים שתתקיים בשבוע פורים. התלמידים במסלול זה לומדים איפור אמנותי, איפור יום, לילה, כלות ואירועים ואף החלו לעבוד בתחומם. מנהלת ביה"ס רחל קוצ'ין אומרת: "אצלנו לא כל יום פורים, אך כשהחג ממשמש ובא אנו נערכים לקראתו תוך שילוב היכולות הנפלאות של תלמידי מגמת העיצוב והאיפור האומנותי. תערוכת התחפושות והאיפורים שנקיים בשבוע פורים תיתן ביטוי למגוון כישרי התלמידים".


בתמונה – התלמידה יפית איסקוב שאיפרה את התלמידים, עם רכזת המסלול סמדר חזן , מנהלת ביה"ס רחל קוצי'ן ותלמידי ביה"ס, יחד עם מנהל מחוז מרכז במשרד התמ"ת אביגדור קריל, מפקח פדגוגי ארצי במשרד התמ"ת יוסי מרון והממונה על בתיה"ס הטכנולוגיים בקבוצת עמל חגית רימוך .

11.11.11 - 1.11.2011 תלמידי עמל שרונים... ברמה

תלמידי שכבת י"ב של ביה"ס עמל שרונים השתתפו השבוע במסע בעקבות לוחמים ברמת הגולן, כחלק מפרויקט ההכנה לצה"ל. אחד הערכים המרכזיים ששמים עליהם דגש בביה"ס הינו  שירות משמעותי בצה"ל. התלמידים ביקרו באתרי קרבות ברמת הגולן, קיבלו מאת גיבור ישראל אביגדור קהלני תיאור נרחב על התנהלות הלחימה ברמת הגולן במלחמת יום הכיפורים, צפו בתרגיל אש והשתתפו בעצרת מרכזית עם הרמטכ"ל רב אלוף בני גנץ.

ירוק 864

27.06.11 - מורות מצטיינות בבית ספרנו
בטקס סיום שנה מרשים שהתקיים ביום 29/5/11 בביה"ס עמל שרונים הוד השרון, העניק ראש עיריית הוד השרון חי אדיב  אות הצטיינות עירוני לרכזת תחום אנגלית בביה"ס המורה אולגה גלוסקין. אולגה קיבלה תעודת הצטיינות גם מקבוצת עמל על הישגים גבוהים והובלת נושא האנגלית בביה"ס.  
 
מורה מצטיינת אלונה

המורה אלונה עובדיה, רכזת היסטוריה של בית הספר, קיבלה במעמד זה תעודת הערכה על הכנת וניהול המשלחת של עמל שרונים במסע לפולין.

מנהלת  בית הספר רחל קוצ'ין הדגישה בדבריה את הדגש ששם ביה"ס על חינוך לערכים, לצד מצוינות אישית. "אני גאה לעמוד בראש בית ספר שיש בו צוות מצטיין ותלמידים מצטיינים כאלה" אמרה קוצ'ין.

מורה מצטיינת אולגה

בתמונה – המורה אולגה גלוסקין מקבלת תעודת הצטיינות מראש העיר, לצדם: מנהלת ביה"ס רחל קוצ'ין, מנהל אגף החינוך ותרבות שעות הפנאי יוסי בייר, מנהלת אגף החינוך בעיריה יפה עזרא ואנא וקנין, מנהלת תחום מדעים ומתמטיקה בקבוצת עמל. 

 

15.05.11 - טקס קבלת תעודות זהות
תלמידי כיתות י', שנתון 1995 קיבלו תעודות זהות, בטקס מרגש שנערך בביה"ס.
04.04.11 - חניכת סדנה לעיצוב שיער

ביום שלישי ה - 22/3/11 בטקס חגיגי ומרשים, נחנכה סדנת עיצוב שיער בבית הספר בהשתתפות סגנית ראש עיריית הוד השרון הגב' אביבה גוטרמן ומטעם רשת עמל השתתפה מנהלת תחום החינוך הגב' איילה צודיקר. בערב זה התקיימה הצגה "המעגל הפתוח" בנושא מצבים ממקומות העבודה בהשתתפות מעסיקים, הורים, תלמידים וצוות בית הספר.
הנושא פורסם בהרחבה בעיתונות המקומית.

07.03.11 - פרוייקט "סופר וספר"

שנת תשע"א נבחרה כשנת השפה העברית.

התלמידים השתתפו בפרויקט הכנת עבודה אישית על דמויות מפתח לדוגמה:

חיים נחמן ביאליק, נתן אלתרמן, נחום גוטמן, ארז ביטון, עוזי חיטמן, נתיבה בן יהודה, רחל המשורר ועוד.

עבודת התלמידים נעשתה בהדרכת מורים מנחים והוכנו עבודות יצירה נפלאות.

31.01.11 - יום מוקד - שנת השפה העברית
ביום ה' ה-16 בדצמבר 2010
התקיים יום מוקד במקצועות העברית.
ביום זה, התקיים חידון שבו לקחו חלק כל תלמידי ביה"ס
כמו כן התקיים מפגש, עם הסופרת שרה אהרוני, אשר שוחחה עם
כיתות י"ב על הפן הספרותי של כתיבת ספר וכתיבה בכלל.
 
31.01.11 - פרוייקט אתגרים
במהלך שנת הלימודים תשע"א
נבחרה להוביל כיתה ט' את פרוייקט אתגרים העוסק בפעילות אתגרית
המובילה לעבודת צוות, העלאת הביטחון העצמי וגיבוש כיתתי.
במהלך הפעילות, יצאו התלמידים ליום שיא במרינה בתל-אביב
לשייט ולהפעלת סירות מפרש, בהדרכתם של מדריכי "אתגרים" המתמחים בתחום הים.
 

 הרשמה לשנת תשע"ז

 הוקרה על מעורבות בקהילה

 בית ספרנו במבט קצר

ImageRotator picture

 >>> חדשות <<<

*
 
דף הבית צור קשר על בית הספר תקנון האתר מפת האתר