*
 
כניסה

 

יגאל גושן

מנהל ביה"ס

גפן

לפי תאום מראש

יוסי אקסלרוד

מנהל חט"ע א'

גפן

לפי תאום מראש

יונה קליגווסר

מנהלת פדגוגית

גפן

לפי תאום מראש

נילי נבו

מנהלת אשכול פיס

אשכול פיס

לפי תאום מראש

אלעד זהבה

חינוך חברתי

גפן

לפי תאום מראש

ארז שטרייפלר

יועץ חט"ע א' , מרכז טיפול בפרט שכבת י' ,ב'

גפן

לפי תאום מראש

אורית סולמון

יועצת חט"ע א' שכבת יא'

גפן

לפי תאום מראש

נורית בן אשר

רכזת מערכת חט"ע א', תיב"ם

גפן

לפי תאום מראש

מיכל לזר

רכזת שכבת י'

גפן

לפי תאום מראש

דניאלה בן נעים

רכזת שכבת יא'

גפן

לפי תאום מראש

שולי אליקן

רכזת שכבת יב'

גפן

לפי תאום מראש

 

שם המורה

הכתה

מקצוע

מקום קבלה

יום/ שעור

אברמוביץ גלית

י/ 1

לשון

גפן

יום ב' שעור 3

וידן בלהה

י/ 2

תנך

גפן

יום ב' שעור 4

בראל רחל

י/ 3

אנגלית

גפן

יום ג' שעור 4

ברק מאיה

י/ 4

מקצועות עיונים

גפן

יום ג' שעור 4

לזר מיכל

י/ 5

אנגלית

גפן

לפי תאום מראש

בוקר מירב

י/6

הסטוריה , תע"נ

גפן

יום ב' שעור 3

אתי פייביש

יא/ 1

ספרות , תנך

גפן

יום ד' שעור 4

פנחס ולט

יא/ 2

הסטוריה

גפן

יום א' שעור 6

ברוך שקד

יא/ 3

אזרחות, הסטוריה

ג"ג

גפן

יום ה' שעור 4

זורית אשכנזי

יא/ 4

לשון

גפן

יום ב' שעור 2

דניאלה בן נעים

יא/ 5

חשבונאות

גפן

לפי תאום מראש

יונה קליגווסר

יב/ 1

ספרות, הסטוריה

גפן

לפי תאום מראש

עינת ידון

יב/ 2

ספרות,הבעה

אזרחות

גפן

יום א' שעור 2

גלית טולדנו

יב/ 3

אזרחות,הסטוריה

תנך

גפן

יום ב' שעור 4

גלית כהן

יב / 4

ספרות ,לשון

גפן

יום ג' שעור 4

שולי אליקן

יב/ 5

מתמטיקה

גפן

לפי תאום מראש

עמית מלכה

יב/6

מנהל

גפן

יום ב' שעור 6

איריס פרץ

יב/7

מקצועות עיוניים

גפן

יום ג' שעור 1

 

אלעד זהבה

חינוך גופני

גפן

לפי תאום מראש

אלקובי שרה

מתמטיקה

גפן

יום ג' שעור 3

אקסלרוד חיה

עיצוב מרכזת מגמה

תמר

יום א' שעור 6

ביטרפלד מרצלה

מרכזת פיסיקה

גפן

יום א' שעור 5

בנדרסקי מרסלו

חינוך גופני

גפן

יום ד' שעור 5

גביש חנה

מתמטיקה

גפן

יום ב שעור 5

גלעד ורדית

כימיה

גפן

יום ב' שעור 3

הדסה טלי

מרכזת ערבית

גפן

יום ב' שעור 4

הניג חי רחלי

ספרות

גפן

יום א' שעור 2

הולצר מריאנה

מרכזת כלכלה

גפן

יום ה' שעור 2

הרצשטרק שוש

מרכזת ליקוי למידה

אלון

לפי תאום מראש

זאדין מרה

אנגלית

גפן

יום ב' שעור 5

חרמוני גלית

תאטרון

גפן

יום ב' שעור 3

יזרעלי חיים

תעשיה וניהול

גפן

יום ג' שעור 3

כפיר זהבה

של"ח

גפן

יום ב' שעור 4

לביא חוה

מתמטיקה

גפן

יום ו' שעור 4

לליב נלי

כימיה

גפן

יום ב' שעור 5

לאופר אורי

תעבורה

גפן

יום ד' שעור 5

סגל בני

מרכז מגמת מחשבים

גפן

יום ה' שעור 5

עמית ראובן

עיצוב

גפן

יום ג' שעור 5

פייביש טוביה

חינוך גופני

גפן

יום א' שעור 5

פיינגולד אורית

עיצוב

גפן

יום ד' שעור 3

פננקו אולגה

רוסית

גפן

יום ד' שעור 7

פסח בר

תאטרון

גפן

יום ו' שעור 2

צרור נעמה

אנגלית

גפן

יום ה' שעור 2

קוך אלי

מחשבים

גפן

יום ב' שעור 6

רוזן איריס

אנגלית

גפן

יום ג' שעור 2

ד"ר רוזנברג צ'לו

הסטוריה , אזרחות

גפן

יום ו' שעור 3

רובין לוסי

צרפתית

גפן

יום ב' שעור 7

שינדלר רונית

תנך

גפן

יום ב' שעור 3

 

 

*
 
דף הבית צור קשר על בית הספר תקנון האתר מפת האתר