*
 
כניסה
דלג על קישורי ניווט
חזון בית הספר
דבר המנהלת
תקנון בית ספרי
פדגוגיה
מבנה ארגוני
המסע לפולין
ועד הורים
עיתון
טפסים שונים
פרוייקטים חיצוניים
עמל בשביל ישראל
 

 Web Part של עורך תוכן

 

הנהלה מצומצמת:

 

מטי בילו            -           מנהלת ביה"ס
יהודית יום טוב   -           מנהלת חטיבה עליונה
וידל קזר            -           סגן ראשון בחט"ב / ממונה על חט"ב
מירב סרור         -           רכזת פדגוגית
ויקי מסילטי        -           רכזת מערכת
יזהר חן             -           מנהל כספים ואדמיניסטרציה
ורד מנחם          -           רכזת חינוך חברתי

5

 

אליהם מצטרפים להנהלה מורחבת:

 

מרכזי שכבות ויועצות:
חיה פתחי          -           רכזת שכבה ז'
וידל קזר            -           רכז שכבה ח'
סיון דהן             -           רכזת שכבה ט'
בת שבע סלע     -           רכזת שכבה י'
חן שפורן           -           רכזת שכבה יא'
פרליטה מימון    -           רכזת שכבה יב'
ויקי מסילטי        -           רכזת מערכת ורכזת מב"ר
תמי לוי              -           יועצת שכבות ז',יב'
חנה אהוד          -           יועצת שכבות  ח',י'
יעל לזמי            -           יועצת שכבות ט',יא'
טלי קויתי           -           רכזת לקויי למידה
שלי וייס            -           רכזת מצוינות

5

 

ואליהם מצטרפים להנהלה פדגוגית:

 

מרכזי מגמות ומקצועות שש שנתי ומרכזי נושאים:
פינצ'בסקי נטליה             -           אנגלית
לוי גלינה                        -           אנגלית - חט"ב
גירשקין מרינה               -           מתמטיקה
אלה גולדפלד                 -           מתמטיקה - חט"ב
מאירה כהן                     -           הבעה - חט"ב
אדס זלקינד                   -           תנ"ך
כהן אירית                      -           ערבית
זיסו צחי                        -           לימודי א"י
יום טוב יהודית               -           תקשורת
שמעוני יעל                    -           אזרחות
פלקוביץ דורית               -           כימיה
טלי קיויתי                      -           ספרות, סל תרבות
קרמן לאה                      -           ביולוגיה
עופר קוז'קרו                  -           לשון
שרונית דנינו                  -           מדע וטכ'  - חט"ב
אלי שושן                       -           חנ"ג, בטחון
במנולקר שמואל             -           מכונות
סרג'ו פריבורקין             -           אלקטרוניקה י'-יב'
ישראל לוקיאנובסקי         -           פיסיקה
מרגלית שלי                   -           אומנות
איציק בן שטרית             -           מחשוב ובטחון
חיים וקנין                      -           מחול
עדנה סביון                    -           רכזת מעורבות חב'
דינה שלי                       -           רכזת "גשר - חי"
רחלי חורי                      - רכזת נגישות להשכלה גבוהה
אהרון מלכה                   -           רכז בארי
יוליה פינטו פרנקל           -           ביוטכנולוגיה
בטי משעלי                    -           היסטוריה

5

 

חטיבת ביניים:

 

ז'

ח'

ט'

5

רכז/ת

חיה פתחי

וידל קזר

סיוון דהן

יועצת

תמי לוי

חנה אהוד

יעל לזמי

מחנכים/ות

1

דניאלה אלבז

1

אלה אבגי

1

שרונית דנינו

2

עדנה טאיטו

2

ציפי גולדשטיין

2

אלישבע ברקוביץ'

3

מאירה כהן

3

אורי מגוס

3

חיה אוברפרשט

4

חיה פתחי

4

דורין יונס

4

מזל זמיר

5

מיכל סינה

5

שגית הדרי

5

אתי אוזן

6

שולה דנוך

6

יעל זמיר

6

דליה שגיא

7

ציפי שמש

7

אתי לוי שם טוב

7

רונית שלי

8

אירית אביש

8

מירב ביבס

8

סיוון דהן

 

 

 

 

9

אלין חביב

 

 

 

 

10

לבנת אוחנה

 

חטיבה עליונה:

 

י'

יא'

יב'

5

רכז/ת

בת שבע סלע

חן שפורן

פרליטה מימון

יועצת

חנה אהוד

יעל לזמי

תמי לוי

מחנכים/ות

1

שוש דבח

1

גדי בשירי

1

רות ביטון

2

שוש דבח

2

גדי בשירי

2

רות ביטון

3

ויקי מסלטי

3

דינה קרייזרמן

3

יפעת יוסף

4

רחל חורי

4

חן שפורן

4

סורין קול

5

שלומית אסבג

5

גולדפלד אלה

5

פרליטה מימון

6

בת שבע סלע

6

צחי זיסו

6

אדס זלקינד

7

אהרון מלכה

7

לאה קרמן

7

יעל שמעוני

8

בטי משעלי

8

לאה לוטן

8

אתי אטלי

9

טלי סהלו

9

פימה פריטקין

9

ענבל בן שבת

 

 

10

ענבל משה

 

 

 

יזהר חן             - מנהל כספים ואד'
שלמה חזקיהו    - קניין
אושרת שדה      - מזכירת מנהלת
דורית כהן          - מזכירת כ"א
ציפי פרטוש        - מזכירת חט"ב
סימון לוטטי       - מזכירת הנה"ח
עליזה ישראלי    - מזכירת הנה"ח
רויטל אדרי        - מזכירת מערכת
עליזה בן ברוך    - מזכירת מנב"ס
איריס חדד         - מזכירת בגרויות
אילן טמיר          - מחשבים
רומן שטכין        - מחשבים
גלינה זלטין        - ספרנית
פאולה קוז'קרו    - ספרנית
גלית אזולאי       - לבורנטית
נטע                   - לבורנטית
אשר חדידה       - עובד אחזקה
יונה בוטנרו        - עובד אחזקה
עמיר לוי            - עובד אחזקה
חווה גנון            - אם בית          
דורה בנדט        - מזכירה                       5
*
 
דף הבית צור קשר על בית הספר תקנון האתר מפת האתר