*
 
כניסה
דלג על קישורי ניווט
רשימות
דבר המנהל
חדר מורים
לוח בגרויות
שכבה י'
שכבה יא'
שכבה יב'
למידה שיתופית ברשת
عن ا لمدرسة
المبنى التنظيمي
دستور المدرسه
الفروع والتخصصات
الاستشارة التربوية
التربية الاجتماعية
תמונות
יום אתגרי בכרמל
يوم رياضي 2013
كرة قدم
השתלמות לוחות חכמים-2
מערכי שיעור
לוחות זמנים
מאגר משאבים
קישורים
קבוצות דיון
רשימת תפוצה
איפוס סיסמה
 

 

 

 

 

לוח מועדי בחינות הבגרות ,הדיפלום ,התגבורים

למועד קיץ 2009

 

מועד הדפלום

מועד הבגרות

                        יום ושעה

מקצוע

סמל שאלון

 

30/4/09   ה

4/5/09      9:00-11:00     ב

פיקוד ובקרה א'

848101

6/5/09     ד

11/5/09    9:00-11:00     ב

מכניקה הנדסית

838102

8/5/09     ו

18/5/09    13:00-14:15   ב

אנגלית

 16102                                

 

                 14:45-16:00  

אנגלית

 16103

 

                 16:30-17:45

אנגלית

 16104

13/5/09   ד

25/5/09    17:30-18:45   ב

מתמטיקה

 35001

 

                 15:30-17:00

       "

 35002                     

 

                 13:00-14:45

       "

 35003

24/5/09   א

27/5/09      9:00-11:00    ד   

ת.האומנות

816102

 

2/6/09       14:30-18:00   ג

ערבית

910331

24/5/09   א

3/6/09        9:00-12:00    ד 

מע' תקשוב

805201

1/6/09     ב

4/6/09        9:00-10:30    ה    

פיזיקה

36101

1/6/09     ב

9/6/09        9:00-12:00    ג   

מע' מכונאות רכב – 2 יח"ל

869201

1/6/09     ב

9/6/09       9:00-12:00     ג

מע' חש"ר – 2 יח"ל

849201                      

 

11/6/09    14:30-16:30    ה

אזרחות

24101

8/6/09     ב

15/6/09    14:30-16:00    ב

תולדות הערבים

91341

12/6/09    ו

17/6/09    14:00-16:30    ד

עברית

14201                       

12/6/09   ו

17/6/09    14:00-16:30    ד 

עברית לתלמידי י"א

14203

11/6/09   ה

18/6/09     9:00-11:00     ה     

מדעי  טכנולוגיה

894101

15/6/09   ב

24/6/09    9:00-11:00      ד

ת. חשמל – 1 יח"ל

845101

 

24/6/09    9:00-11:00      ד

מע' אלק' ומחשבים

815101

15/6/09   ב

25/6/09    9:00-11:30      ה

מע' מכונאות רכב

869101

15/6/09   ב

25/6/09    9:00-11:30      ה

מע' חש"ר

849101

 

מסיבת הסיום בתאריך 18/6/09 בשעה 18:00

תגבור אנגלית:-

המורה רוזין חורי

תאריך

יום

1/5/09

ו

3/5/09

א

4/5/09

ב

5/5/09

ג

6/5/09

ד  Oral  لطلاب الثلاث وحدات

 

תגבור מתמטיקה לתלמידי 35003 – الوحدة الثالثة

המורה עבדאללה עאסלה

  

תאריך

יום

6/5/09

ד

11/5/09

ב

24/5/09

א

 

תגבור אומנות 

 המורה פאטמה אבו רומי

 

תאריך

יום

21/4/09

 ג

23/4/09

ה

30/4/09

ה

5/5/09

ג

7/5/09

ה

14/5/09

ב

28/5/09

ה

 

תגבור עברית 

המורה אחמד עקריה 

תאריך

יום

26/5/09

ג

3/6/09

ד

10/6/09

ד

15/6/09

ב

 

תגבור 

 המורה יוסף חסון + בורהאן + זידאן -לתלמידי י"ב 3+1

 

תאריך

יום

26/5/09

ג

28/5/09

ה

31/5/09

א

 

 

תגבור פיסיקה   

 המורה נאיף ברכה - לתלמידי י"ב

 

תאריך

יום

1/5/09

ו

10/5/09

א

15/5/09

ו

17/5/09

א

22/5/09

ו

24/5/09

א

 

 

תגבור מע' פיקוד ובקרה ומערכות חשמל    

 המורה איאד חטיב

 

תאריך

יום

24/4/09

ו  ֹ- פיקוד ובקרה

12/6/09

ו  - מערכות חשמל – תלמידי י"ב/4

 

 

    

תגבור מע' חש"ר     

 המורה מישיל שנארה – לתלמידי י"ב/3

 

תאריך

יום

30/4/09

ה

7/5/09

ד

10/5/09

א

 

*
 
דף הבית צור קשר על בית הספר תקנון האתר מפת האתר